Warhammer 40.000: Space Marine + Exlusivní DLC

Cestou za Uncharted: Drake Fortune

Akční adventura Uncharted: Drake’s Fortune od Naughty Dog, cílená na listopad-prosinec se nám stále zdokonaluje. Poslední build dle serveru 1UP mimo jiné nabídl už výrazně lépe zpracované přestřelky a souboje tváří v tvář. Na 1UP si mohli dále vyzkoušet podle jejich názoru vizuálně nejhezčí herní pasáž, jaká je v současnosti na PS3 k vidění, ve které jste ovšem v džípu. Proč je tomu tak, tedy proč může herní svět v tento moment vyhlížet tak jakostně naznačuje skutečnost, že jedete po předdefinované trase, přičemž vaším úkolem je ze stacionárního kulometu likvidovat všechny potíže v tvůrci daném výseku obrazu. Některé stromy na cestě přitom lze porazit, k čemuž tu efektně vyhrávají sluneční paprsky mezi jejich korunami.

Nutno dodat, že vás v celé hře čeká pouze jedna jediná úroveň v tomhle vozítku. Ovšem připravte se ještě na jízdu na vodním skútru, kde si tentokráte vyzkoušíte jak roli střelce, tak i řidiče (tedy dva „různé“ levely:). Má jít o dílčí oživení hlavní herní náplně, kde se budete pohybovat pěkně po vlastních. Dojem ze hry by měly umocnit realisticky pojaté nehratelné sekvence – jakkoliv pochybuji, že by se dokázaly přiblížit těm v Heavenly Swordu, a trochu jinačí koncept, než jsme u děl výše anoncovaného studia byli dosud uvyklí. Nyní je řeč o prvku, že na začátku hry dostanete výběr obtížnosti – jenom doufám, že se uvedené nepromítne jenom do tradičně větší výdrže nepřátel. Na 1UP ve finále mluví v tom duchu, že jde o mimořádně slibně se tvářící third-person akci, pročež doufejme, že jejich odhad se opravdu vyplní.

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

Výše přihozené video na jednu stranu naznačuje sympatickou, jakkoliv předdefinovanou interakci herního prostředí, v němž lze také efektivně využít různých objektů v obraze pro krytí. A nebo takového stacionárního kulometu pro úplné vyčištění. Na tu druhou z toho mám ve víru jinak filmové akce, podtržené výborným rozpohybováním hlavního hrdiny, trochu zmatečný pocit umocněný samotnou kamerou, kterou si budete neustále manuálně rovnat a korigovat. Na co narážím? Nevšiml jsem si dle mého klíčové možnosti jejího vycentrování. O postavení nepřátel by mohla více prozradit červená šmouha v rozích HDTV naznačující, odkud je veden atak, a trajektorie střel. Asi jste se dovtípili, že video prezentuje především konfrontační část Uncharted, jež bude v tomhle směru asi bohatší, než X360 klenot jménem Gears of War, ovšem těžko soudit, jestli lepší. Co myslíte?

Share and Enjoy:
  • Print
  • email
  • PDF
  • Add to favorites
  • del.icio.us
  • Digg
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

Napsat komentář