Nákupní centrum Eden: Oáza nakupování v samém srdci Prahy!

Nákupní Centrum Eden

Nákupní centrum Eden se nachází v srdci hlavního města Prahy a nabízí jedinečný zážitek z nakupování, stravování a zábavy pro návštěvníky všech věkových kategorií. S plochou více než 55 000 metrů čtverečních a více než 120 obchody, restauracemi, kavárnami a dalšími službami je Nákupní centrum Eden mezi největšími nákupními centry v České republice. Vysoká úroveň modernity, široká škála sortimentu a přátelský personál zajistí Vaše spokojenost a splní vaše nakupovací potřeby.

Historie nákupního centra Eden

Historie nákupního centra Eden sahá až do roku 1967, kdy zde byla otevřena první samoobsluha v tehdejším Československu. Od té doby se zde postupně rozvíjela maloobchodní síť a v roce 2004 začala kompletní rekonstrukce celého areálu. V rámci projektu byly vybudovány moderní obchodní prostory, restaurace a kina. Nákupní centrum Eden se tak stalo nejen místem pro nakupování, ale i pro trávení volného času a setkávání s přáteli a rodinou. Dnes patří mezi největší nákupní centra v Praze a je oblíbeným místem pro návštěvy jak českých, tak i zahraničních turistů.

Poloha a přístupnost

Nákupní centrum Eden se nachází v jedné z nejvýznamnějších lokalit v Praze, přímo u stanice metra Jiřího z Poděbrad. Jeho poloha je tedy velmi přístupná pro všechny, kteří chtějí nakoupit moderním a komfortním prostředím. Díky své poloze je navíc snadno dostupné i hromadnou dopravou, což ho činí ideálním místem pro nákupy nejen pro obyvatele Prahy, ale také pro turisty a návštěvníky města. Navíc okolní parkovací garáže nabízejí možnost parkování vašeho vozidla ve velmi blízkosti centra. Celkově lze říci, že poloha a přístupnost Nákupního centra Eden jsou jedny z jeho největších předností, dajícím návštěvníkům pohodlný a bezproblémový nákupní zážitek.

Architektura a design

Nákupní centrum Eden, které se nachází v Praze, je jedním z největších a nejmodernějších nákupních center v České republice. Jeho architektura a design jsou navrženy tak, aby nabídly návštěvníkům co nejpříjemnější nákupní zážitek. Celý komplex je plný světla díky velkým průchozím střechám provedeným ze skla a kovu, které umožňují slunečnímu svitu volný průchod. Interiér nákupního centra je promyšlen do detailů a nabízí mnoho moderních designových prvků. Osobitý vzhled centru dotvářejí různé kulturní prvky, jako jsou sochy či malby od mnoha renomovaných umělců. Architektura a design Nákupního centra Eden tak společně tvoří jedinečné místo, které láká návštěvníky z celého světa.

Obchody a služby v nákupním centru

Nákupní centrum Eden se nachází v centru Prahy, a nabízí širokou škálu obchodů a služeb. V nákupním centru si můžete užít nakupování v jednom z největších hypermarketů v Praze, najít tu luxusní butiky s módním oblečením a doplňky, ale také i obchody se sportovními potřebami či prodejny s elektronickými přístroji.

Kromě toho, Nákupní centrum Eden disponuje také velkým množstvím restaurací a kaváren, které nabízejí kvalitní jídlo a pití. Zde lze najít jak tradiční české jídlo, tak i exotická jídla z různých koutů světa.

Pro pohodlný nákup je zde navíc možné zaparkovat v parkovišti s více než 2 500 místy a pak po nákupu využít službu odvozu na domácí adresu.

Celkově řečeno je Nákupní centrum Eden ideálním místem pro každého milovníka nakupování, relaxace i gurmánů.

Restaurace a stravování

V nákupním centru Eden můžete najít širokou nabídku restaurací a stravování pro vaše potěšení. Zde si můžete vychutnat tradiční českou kuchyni, stejně jako mezinárodní speciality. Restaurace nabízejí různé menu a rozmanité možnosti stravování, od rychlého občerstvení po sofistikované večeře. Pokud hledáte místo pro přátelské posezení nebo romantickou večeři, určitě zde najdete tu správnou restauraci pro vás a vaše přátele nebo rodinu. Nákupní centrum Eden je tedy ideálním místem kdykoliv během dne, kdy hledáte skvělé jídlo nebo prostor na relaxaci s přáteli a rodinou.

Zábava a volnočasové aktivity

V Nákupním centru Eden si můžete užít nejen nakupování, ale také zábavu a volnočasové aktivity. Pro milovníky sportu jsou k dispozici moderní fitness centrum a indoor golf, kde si mohou zahrát golfové hřiště v uzavřeném prostoru. Pro děti je připraveno rozsáhlé dětské hřiště s atrakcemi jako jsou skluzavky, trampolíny a prolézačky. Chcete-li si odpočinout při sledování filmu, navštivte multikino Cinema City. Pokud máte chuť na gastronomické zážitky, vybírejte z mnoha restaurací a kaváren po celém nákupním centru. Zkrátka v Nákupním centru Eden najdete spoustu možností, jak strávit svůj čas aktivně i příjemně relaxovat.

Parkování a doprava

Nákupní centrum Eden v Praze nabízí mnoho možností parkování a dopravních spojení, aby návštěvníci mohli snadno a pohodlně nakupovat. V rámci komplexu je k dispozici velké parkoviště se stovkami parkovacích míst. Pro ty, kteří přijedou hromadnou dopravou, jsou zde dostupné autobusové a tramvajové zastávky v blízkosti nákupního centra. Navíc je možné využít také služeb taxi nebo carsharingu. Díky dobře vyvinutým dopravním spojením se nákupní centrum Eden stává přístupným pro každého, bez ohledu na způsob dopravy.

Akce a speciální nabídky v nákupním centru

Nákupní centrum Eden je jedním z největších a nejnavštěvovanějších nákupních center v Praze. Kromě široké nabídky obchodů a restaurací si zde můžete užít také různé akce a speciální nabídky.

Jednou z pravidelných akcí je například Fashion Days, během kterých se na vás usměje mnoho slev a výhod při nákupu oblečení a módních doplňků. Pro rodiny s dětmi jsou zase ideálním tipem Dětské dny, během nichž mohou děti vyhrávat hodnotné ceny, hrát si ve speciálním dětském koutku nebo se potkat s oblíbenými pohádkovými postavami.

Pokud máte rádi gastronomii, pak byste neměli minout Street Food Festival, který nabídne různorodé pokrmy od různých předních street foodových prodejců. Při této příležitosti si také budete moci poslechnout živou hudbu nebo ochutnat originální koktejly v oblíbeném baru.

V Nákupním centru Eden najdete rovněž řadu stánků a obchodů s kosmetikou. Ty se často účastní Beauty Days, během nichž můžete získat slevu na nákup kosmetických produktů nebo využít speciálních kosmetických procedur.

Většinu akcí a speciálních nabídek si můžete předem prohlédnout na webových stránkách Nákupního centra Eden. V nákupním centru se přitom nebudete nudit ani bez těchto příležitostí, protože stále tu najdete dostatek aktivit k zábavě a relaxaci.

Celkově lze říci, že nákupní centrum Eden je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit příjemné odpoledne v Praze. Nabídka obchodů je široká a pokrývá různé kategorie zboží, takže si zde jistě najdou své oblíbené značky a produkty. Navíc je celé centrum moderně a vkusně zařízeno, což přispívá k příjemné atmosféře. Pokud tedy hledáte místo na nakupování či trávení volného času v centru Prahy, určitě se vydejte do nákupního centra Eden.

Publikováno: 14. 08. 2023

Kategorie: nakupování

Autor: Radovan Němec

Tagy: nákupní centrum eden | nákupní centrum v praze