Nákupní horečka? Tesco Expres vás zachrání!

Tesco Expres: Rychlý nákup

Tesco Expres jsou menší prodejny potravin značky Tesco, které najdete často v centrech měst, na rušných ulicích nebo v blízkosti dopravních uzlů. Jsou ideální pro rychlý nákup, když nemáte čas na velký nákup v hypermarketu. V Tesco Expres najdete vše potřebné pro každodenní život – čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo, mléčné výrobky, maso, základní potraviny, drogerii i potřeby pro domácnost. Sortiment je sice menší než ve velkých prodejnách, ale i tak si tu vyberete z široké nabídky produktů. Navíc tu najdete i produkty vlastní značky Tesco, které jsou cenově výhodné.

Otevřeno mívají obvykle od 6:00 do 23:00, takže se sem pohodlně dostanete i po práci. Nakupování je tu rychlé a pohodlné – fronty u pokladen nebývají dlouhé a obsluha je příjemná. Většina prodejen Tesco Expres nabízí i možnost platby kartou. Pokud hledáte rychlý a pohodlný nákup v centru města, Tesco Expres je ideální volbou.

Široká nabídka potravin

Ačkoliv se jedná o menší formát prodejny než klasické hypermarkety Tesco, nabídka potravin v Tesco Expres a malých obchodech s potravinami značky Tesco je překvapivě široká a uspokojí každodenní potřeby i náročnější zákazníky. Najdete zde čerstvé ovoce a zeleninu, často od lokálních dodavatelů, dále pak široký výběr pečiva, mléčných výrobků, masa a uzenin. Nechybí ani sortiment trvanlivých potravin, jako jsou těstoviny, rýže, konzervy, omáčky a další nezbytnosti do kuchyně.

Pro ty, kteří spěchají, je v nabídce i hotová jídla, saláty, bagety a sendviče, které si můžete vzít s sebou do práce nebo na cesty. Ať už hledáte rychbou večeři nebo chcete nakoupit suroviny na víkendové vaření, v Tesco Expres a malých obchodech s potravinami značky Tesco si určitě vyberete.

Dlouhá otevírací doba

Tesco Expres a malé obchody s potravinami značky Tesco jsou známé svou dlouhou otevírací dobou. Většina z nich je otevřena sedm dní v týdnu, od brzkého rána do pozdního večera, a to i o víkendech a svátcích. To je skvělá zpráva pro zaneprázdněné zákazníky, kteří si tak mohou nakoupit kdykoli během dne, i když mají nepravidelnou pracovní dobu nebo nestíhají nákupy během běžné otevírací doby. Díky tomu si můžete koupit čerstvé pečivo k snídani cestou do práce nebo si vyzvednout suroviny na večeři i po náročném dni. Přesnou otevírací dobu vašeho nejbližšího obchodu Tesco Expres nebo malého obchodu s potravinami značky Tesco najdete na webových stránkách Tesco.cz.

Po celé České republice

Tesco Expres a malé obchody s potravinami značky Tesco najdete po celé České republice, od velkých měst až po menší obce. Tato široká dostupnost je pro zákazníky velkou výhodou, protože mají jistotu, že svůj oblíbený obchod najdou vždycky blízko domova nebo práce. Ať už potřebujete rychle nakoupit základní potraviny, čerstvé pečivo nebo drogerii, Tesco Expres je tu pro vás.

V menších obchodech Tesco na vás čeká pečlivě vybraný sortiment produktů, který uspokojí vaše každodenní potřeby. Nechybí zde čerstvé ovoce a zelenina, mléčné výrobky, maso a uzeniny, pečivo z pekárny ani základní drogistické zboží. Samozřejmostí je široká nabídka produktů privátních značek Tesco, které vám zaručí skvělý poměr ceny a kvality.

Ať už bydlíte v Praze, Brně, Ostravě nebo v menší obci, Tesco Expres a malé obchody Tesco jsou vám vždy nablízku a připraveny uspokojit vaše každodenní nákupní potřeby.

Věrnostní program Clubcard

Věrnostní program Clubcard je skvělý způsob, jak ušetřit peníze při nákupech v obchodech Tesco Expres a menších prodejnách Tesco. Za každých 10 Kč utracených v obchodě nebo online získáte 1 bod Clubcard. Body se sbírají automaticky po předložení karty Clubcard nebo naskenování aplikace Clubcard v telefonu. Nasbírané body pak můžete proměnit na poukázky na peníze do Tesca, které lze uplatnit při dalším nákupu. Za každých 100 bodů získáte poukázku v hodnotě 25 Kč. Body Clubcard lze sbírat a uplatňovat ve všech obchodech Tesco v České republice, včetně Tesco Expres a menších prodejen Tesco. Kromě sbírání bodů nabízí Clubcard i další výhody, jako jsou exkluzivní slevy na vybrané produkty a speciální nabídky pro držitele karet.

Online nákup a vyzvednutí

V dnešní uspěchané době se Tesco snaží vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům a nabízí možnost online nákupu s vyzvednutím v obchodě. Ať už nakupujete v Tesco Expres nebo menším obchodě s potravinami značky Tesco, tato služba vám ušetří čas i starosti. Stačí si jen vybrat z pohodlí domova vše potřebné na webových stránkách Tesco, zvolit si nejbližší obchod a čas vyzvednutí. O vaše potraviny se postarají vyškolení pracovníci, kteří vyberou ty nejčerstvější produkty. Vyzvednutí nákupu je pak otázkou chvilky. Zaparkujete na vyhrazeném místě a nákup si naložíte do auta. Služba online nákupu s vyzvednutím je zpoplatněna, ale cena je minimální v porovnání s časem a energií, které ušetříte.

Čerstvé a kvalitní produkty

V Tescu Expres i menších obchodech s potravinami značky Tesco si dáváme záležet na tom, abychom vám každý den nabízely čerstvé a kvalitní produkty. Ať už sháníte ovoce a zeleninu plnou vitamínů, maso a uzeniny od českých dodavatelů, nebo čerstvě upečené pečivo, u nás si vybere opravdu každý. Denně doplňujeme zboží na našich pultech, abychom vám zaručili tu nejvyšší možnou čerstvost. Dbáme na původ a kvalitu všech surovin a spolupracujeme s lokálními farmáři a dodavateli, kdykoli je to možné. Vybíráme pro vás jen to nejlepší, abyste si mohli pochutnat na lahodných a zdravých jídlech každý den. Naše pekárny pečou několikrát denně voňavé pečivo a chléb, takže si k snídani nebo svačině můžete dopřát vždy čerstvý kousek. V oddělení ovoce a zeleniny dbáme na pestrost a sezónnost, abyste si mohli vychutnat plnou chuť zralých plodů. Ať už vaříte pro rodinu, chystáte večeři pro přátele, nebo si jen chcete dopřát něco dobrého, v Tescu Expres i menších obchodech Tesco najdete vše, co potřebujete. Věříme, že čerstvé a kvalitní potraviny jsou základem zdravého životního stylu, a proto se snažíme, abyste je u nás našli vždy za dostupné ceny.

Přátelský personál

V malých obchůdcích Tesco Expres se setkáte s komornější atmosférou než ve velkých hypermarketech. A právě v této komornější atmosféře často vynikne lidský přístup. Nejednou se mi stalo, že jsem potřebovala poradit s výběrem produktu, ať už šlo o čerstvé pečivo nebo třeba o víno k večeři. Personál byl vždy ochotný a trpělivý, dokázal mi s úsměvem poradit a doporučit tu nejlepší volbu. A co si budeme povídat, taková vstřícnost a ochota vždycky potěší a z nákupu udělá příjemnější zážitek.

Publikováno: 30. 06. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Jana Kosinová

Tagy: tesco expres | malý obchod s potravinami značky tesco