Nakupování bez starostí? Zásilkovna.cz!

Zasilkovna Cz

Rychle a jednoduše k nákupu

Zásilkovna.cz je tu pro vás, aby vám z nákupů online udělala radost. Zapomeňte na zdlouhavé čekání na kurýra nebo fronty na poště. S naší službou doručování zásilek si vyzvednete balíček, kde a kdy vám to vyhovuje. Stačí si při online nákupu vybrat Zásilkovnu jako způsob doručení a pak už jen sledovat cestu balíčku až do vybraného výdejního místa. Máme jich pro vás po celé České republice přes 7 000! Vyberte si Zásilkovnu a užijte si pohodový nákup bez starostí.

Výběr z tisíců výdejních míst

Zásilkovna.cz, to je synonymum pro pohodlné doručování zásilek. S více než 7 000 výdejními místy po celé České republice a Slovensku si vyberete to nejbližší, ať už bydlíte ve městě, nebo na vesnici. Už žádné zdlouhavé čekání na pošťáka! Zásilkovna doručuje do obchodů, lékáren, trafik, ale i do specializovaných výdejních míst. Snadno si tak vyzvednete balíček cestou z práce, při nákupu potravin, nebo třeba během procházky se psem. Výdejní místa Zásilkovny mají často prodlouženou otevírací dobu, takže si balíček vyzvednete i večer, nebo o víkendu. A co víc, Zásilkovna myslí i na ekologii. Vybírat si můžete z výdejních míst s bezpapírovým procesem vyzvedávání, nebo využít doručení do Z-BOXů, samoobslužných boxů dostupných 24/7. Doručování zásilek se Zásilkovnou je tak rychlé, spolehlivé a šetrné k životnímu prostředí.

Doručení i o víkendu a večer

V dnešní uspěchané době si přejeme, aby služby, které využíváme, byly co nejflexibilnější. To platí i pro doručování zásilek. Proto Zásilkovna neustále rozšiřuje svou nabídku a přichází s novinkami, které nám zpříjemňují život. Jednou z nich je i možnost doručení zásilek o víkendu a ve večerních hodinách. Už nemusíte čekat na zásilku celý den doma nebo v práci. Zásilkovna doručuje i ve večerních hodinách, a to až do 21:00 v mnoha městech po celé České republice. A pokud vám nevyhovuje ani večerní doručení, můžete si zásilku nechat doručit o víkendu. Zásilkovna doručuje i v sobotu a v neděli, takže si můžete vybrat den a čas, který vám nejvíce vyhovuje. Tato služba je ideální pro ty, kteří jsou přes den zaneprázdnění a nemohou si dovolit čekat na kurýra. Díky doručení o víkendu a ve večerních hodinách si můžete zásilku vyzvednout tehdy, kdy se to hodí vám. Zásilkovna tak vychází vstříc potřebám moderního zákazníka a potvrzuje své místo na špičce mezi doručovacími službami.

Sledování zásilky online

Zásilkovna.cz, přední služba doručování zásilek v České republice, nabízí snadné a přehledné sledování zásilek online. Po zadání vašeho unikátního sledovacího čísla zásilky, které obdržíte při jejím podání, se vám zobrazí aktuální stav a poloha vaší zásilky. Díky tomu máte vždy přehled o tom, kde se vaše zásilka nachází a kdy ji můžete očekávat. Sledování zásilek online je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to z počítače, tabletu i mobilního telefonu. Zásilkovna.cz vám tak poskytuje maximální kontrolu nad doručováním vašich zásilek a šetří váš čas i starosti. Služba sledování zásilek online je zdarma a je dostupná pro všechny typy zásilek, které Zásilkovna.cz doručuje.

Zásilkovna? To je spása pro zaneprázdněné lidi jako já! Objednám online a vyzvednu si balíček, kdy se mi to hodí.

Anežka Novotná

Bezpečné a spolehlivé doručení

Zásilkovna si zakládá na bezpečném a spolehlivém doručování zásilek. S více než 7 000 výdejními místy po celé České republice a rostoucí sítí v Evropě nabízí zákazníkům flexibilní a dostupné možnosti vyzvednutí. Všechny zásilky jsou pojištěny proti ztrátě nebo poškození a zákazníci mohou sledovat jejich cestu online nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Pro zajištění bezpečnosti jsou výdejní místa vybírána s ohledem na jejich dostupnost a otevírací dobu. Zákazníci si tak mohou vyzvednout zásilku v době, která jim vyhovuje. V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů je k dispozici zákaznická podpora, která ochotně pomůže s řešením. Díky důrazu na bezpečnost, spolehlivost a spokojenost zákazníků se Zásilkovna stala oblíbenou volbou pro doručování zásilek v České republice i v zahraničí.

Možnost platby až na místě

Zásilkovna chápe, že ne každý je fanouškem online plateb. Pro ty, kteří preferují tradiční způsoby, nabízíme možnost platby až při převzetí zásilky. Tato služba, známá také jako dobírka, je k dispozici na všech výdejních místech Zásilkovny.

Jak to funguje? Při objednání zboží na e-shopu jednoduše zvolíte možnost platby dobírkou. Jakmile bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí, dorazí vám SMS a e-mail s informacemi o výdejním místě a celkové částce k úhradě. Platbu pak provedete hotově nebo kartou přímo na místě.

Platba až na místě přináší několik výhod. Zaručuje bezpečnost, protože peníze z vašeho účtu odcházejí až ve chvíli, kdy zásilku skutečně držíte v rukou. Zároveň vám dává jistotu, že v případě jakýchkoliv problémů s objednávkou, nečekáte na vrácení peněz.

Ekologická varianta dopravy

Zásilkovna si je vědoma svého vlivu na životní prostředí a snaží se minimalizovat dopad doručování zásilek na naši planetu. Služba doručování do Zásilkovny je ekologickou variantou oproti doručování na adresu, a to hned z několika důvodů. Vozidla Zásilkovny doručují zásilky na jedno místo – výdejní místo, čímž se snižuje celkový počet najetých kilometrů a s tím spojené emise CO2. Zákazníci si navíc mohou vybrat výdejní místo blízko svého bydliště nebo práce, čímž se eliminuje potřeba zdlouhavého hledání adresy a zbytečného popojíždění v hustém městském provozu. Zásilkovna také aktivně podporuje ekologickou dopravu a spolupracuje s dopravci, kteří využívají vozidla s alternativními pohony, jako jsou elektromobily nebo cargo kola. V neposlední řadě se Zásilkovna snaží minimalizovat množství obalového materiálu a využívá recyklované a recyklovatelné obaly. Zákazníci si také mohou zvolit doručení zásilky bez zbytečných obalů, pokud to povaha zboží dovoluje. Věříme, že i malé kroky vedou k velké změně a že společně s našimi zákazníky můžeme přispět k čistšímu a zdravějšímu životnímu prostředí.

Srovnání služeb doručování zásilek
Funkce Zásilkovna.cz DPD Česká pošta - Balík Na poštu
Cena za doručení do výdejního místa od 69 Kč od 89 Kč od 109 Kč
Možnost doručení na adresu Ano Ano Ne
Počet výdejních míst v ČR 7000+ 1500+ 2900+

Vrácení zboží bez starostí

Publikováno: 10. 07. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Jana Kosinová

Tagy: zasilkovna cz | služba doručování zásilek