Objevte široký výběr elektroniky v Datart Liberec: Nákupy bez kompromisů

Datart Liberec

Historie a popis obchodu Datart v Liberci

Obchod Datart v Liberci má dlouhou historii sahající až do roku 1991, kdy byl založen. Nachází se na hlavní nákupní třídě města a rozkládá se na ploše přes 2000 metrů čtverečních. Pro zákazníky je k dispozici moderní prostředí s přehledným uspořádáním zboží. Sortiment obchodu zahrnuje širokou škálu elektroniky a spotřebičů od renomovaných značek, včetně mobilních telefonů, notebooků, televizí, domácích spotřebičů a dalšího technologického vybavení.

Nabídka zboží a sortiment

Nabídka zboží v Datartu v Liberci je široká a kvalitní, uspokojí potřeby každého zákazníka. Obchod disponuje špičkovou elektronikou od renomovaných značek jako Samsung, Apple, Sony či LG. Zákazníci zde najdou široký sortiment mobilních telefonů, notebooků, televizí, spotřebičů do domácnosti, fotoaparátů a mnoho dalšího. K dispozici jsou také doplňky jako sluchátka, nabíječky či ochranné obaly pro mobilní telefony. Sortiment je pravidelně aktualizován dle aktuálních trendů na trhu s elektronikou, což zajišťuje pestrou nabídku nejnovějších technologických produktů pro zákazníky.

Speciální nabídky, slevy a akce

V obchodě Datart v Liberci mohou zákazníci pravidelně využívat speciální nabídky, slevy a akce, které jsou dostupné jak v kamenné prodejně, tak i online na webových stránkách. Každý týden je možné nalézt atraktivní slevy na elektroniku, spotřebiče či příslušenství od renomovaných značek. Kromě běžných slev se zákazníci mohou těšit i na sezónní akce jako například Vánoční slevy nebo Letní výprodeje. Pro pravidelné zákazníky je k dispozici věrnostní program s dalšími výhodami a exkluzivními nabídkami. Díky těmto speciálním akcím si zákazníci mohou pořídit elektroniku za skvělé ceny a ušetřit při nákupech.

Možnosti platby a dopravy

Možnosti platby v Datartu v Liberci jsou velmi flexibilní a přizpůsobené potřebám zákazníků. Kromě běžné platby hotově či kartou je možné využít i platební brány online, jako je například GoPay nebo PayPal. Pro ty, kteří preferují splátkový prodej, je k dispozici možnost nákupu na splátky s různými délkami trvání. Co se týče dopravy, zákazníci mohou využít buď osobního odběru zboží přímo v obchodě, nebo si nechat objednávku doručit domů prostřednictvím kurýrní služby. Pro nákupy nad určitou částku bývá doprava dokonce zdarma, což je další benefit pro zákazníky nakupující v Datartu.

Kontaktní informace a provozní doba

Kontaktní informace pro obchod Datart v Liberci jsou následující: adresa obchodu je Náměstí Dr. E. Beneše 2, 460 01 Liberec. Pro kontaktování obchodu telefonicky můžete využít číslo +420 485 104 111 nebo poslat e-mail na liberec@datart.cz. Provozní doba obchodu je od pondělí do pátku od 9:00 do 20:00, v sobotu pak od 9:00 do 18:00 a v neděli je zavřeno. Tým zaměstnanců je přátelský a ochotný pomoci s jakýmikoli dotazy ohledně sortimentu nebo služeb obchodu.

Recenze zákazníků a hodnocení obchodu

Recenze zákazníků hrají klíčovou roli při posuzování kvality obchodu Datart v Liberci. Podle průzkumu spolehlivosti a spokojenosti zákazníků má tento obchod vynikající hodnocení. Zákazníci oceňují široký výběr elektroniky, profesionální poradenství a ochotu personálu pomoci s výběrem. Kladně jsou hodnoceny i rychlost dodání zboží a bezproblémové reklamace. Celkově je obchod Datart v Liberci považován za spolehlivého partnera pro nákup elektroniky bez kompromisů.

Publikováno: 22. 05. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Lýdie Váchová

Tagy: datart liberec | obchod